Shkodër, aksidentohet me motor, arrestohet 36-vjeçari

July 29, 2014 08:35

Shkodër, aksidentohet me motor, arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia pasi drejtonte një motor pa targa dhe pa leje drejtimi me të cilin më pas është aksidentuar. Ngjarja ndodhi dje në vendin e quajtur “Fermentim” në Shkodër, kur Astrit Hyseni, 36 vjeç teksa ka qenë duke drejtuar mjetin motorçikletë Yamaha, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me automjetin tip-Benz, që drejtohej nga shtetasi S. L. Të dy personat kanë mbetur të lënduar nga aksidenti dhe aktualisht ndodhen në Spitalin e Shkodrës jashtë rrezikut për jetën.

July 29, 2014 08:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*