Shkodër, burri dyshohet se mbyti me duar gruan

April 19, 2016 13:25

Shkodër, burri dyshohet se mbyti me duar gruan

Policia e Shkodrës ka zbardhur vdekjen e nënës së tre fëmijëve, Suela Sula.

39-vjeçarja u gjet e vdekur në banjën e mobilerisë së saj në anë të superstradës Shkodër-Lezhë.

Policia deklaroi se Suela Sula është vrarë na i shoqi.

Fillimisht u dyshua për një vetëvrasje të mundshme.

Por më pas ekspertët vërejtën që trupi i 39-vjeçares ishte lëvizur nga vendi.

Në të njejtën kohë, ekspertët konstatuan në fytyrën e viktimës njolla pranë syrit.

Ekspertët e Tiranës thanë se vdekja është shkaktuar nga asfiksia për shkak të mbylljes së rrugëve të frymëmarrjes.

Policia menjëherë ka marrë në pyetje familjarët e Sulos, përfshirë këtu edhe bashkeshortin e saj, Sadedin Sula.

Pas hetimit, të shoqit i janë vënë prangat.

Suela Sula ishte nënë e dy djemve dhe e një vajze.

April 19, 2016 13:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*