Shkodër/ Fëmija humb tragjikisht jetën duke luajtur

October 26, 2017 18:16

Shkodër/ Fëmija humb tragjikisht jetën duke luajtur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gril të Malësisë së madhe, ku një 2 vjeçar me inicialet D.M ka ndërruar jetë.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve mësohet se ka fëmija ka rënë në një gropë të ujërave të zeza në afërsi të banesës së tij.  Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje grupi hetimor, për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

2 vjeçari ka qenë duke luajtur në afërsi të banesës kur në një moment është shkëputur duke rënë brenda kanalit dhe duke humbur jetën.

Familjarët janë munduar që ta nxjerrin me shpejtësi por i mituri si shkak i rënies në gropën e ujërave të zeza ka humbur jetën.

Mjekët e kanë pasur të pamundur që t’i japin ndihmën e parë për shkak se 2 vjeçari mbërriti në spital pa shenja jete. Ngjarja e rëndë ka shokuar familjarët dhe të afërmit.

October 26, 2017 18:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim