Shkodër, hidhet në erë ura dhe kanali i Ndërlisës në Shalë

Redaksia Online June 22, 2013 09:20

Shkodër, hidhet në erë ura dhe kanali i Ndërlisës në Shalë

Dy shpërthime tritoli kanë ndodhur brenda pak minutash në komunën Shalë të Dukagjinit mëngjesin e sotëm. Policia e Shkodrës bën të ditur se është hedhur në erë ura që lidh komunën e Shalës me zonën e Thethit, si dhe kanali i Ndërlisës, duke dëmtuar një pjesë e hidrocentralit të Shalës. Uniformat blu po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Redaksia Online June 22, 2013 09:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*