Shkodër, makina del nga rruga, një i vdekur dhe një i plagosur

January 24, 2014 09:18

Shkodër, makina del nga rruga, një i vdekur dhe një i plagosur

Një person i vdekur dhe një i plagosur është rezultat i një aksidenti të ndodhur rreth orës 17:20 të mbrëmjes së djeshme, në aksin rrugor Shkodër-Hani Hotit. Ngjarja është bërë e ditur nga policia lokale, që ka shkuar në vend për të nisur hetimet. Sipas uniformave blu, viktimë e këtij aksidenti ka mbetur Fran Pepushaj, 22 vjeç, ndërsa i plagosur rëndë është Saimir Hoxha.

Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga në fshatin Shtoj, pasi drejtuesi ka humbur kontrollin.

 

 

January 24, 2014 09:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*