Shkodër, përplasen dy mjete, njëra përfundon në lumin e Bunës

September 21, 2013 11:52

Shkodër, përplasen dy mjete, njëra përfundon në lumin e Bunës

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Murriqan.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në fshatin Zeus dhe për pasojë njëra prej tyre ka dalë nga rruga dhe përfunduar në lumin e Bunës.

Dyshohet se në automjetin i cili përfundoi në lum ndodhet edhe shoferi i makinës.

Ndërkohë menjëherë në vendngjarja ka shkuar forcat e policisë si dhe polumbarët të cilët po vijojnë punën për nxjerrjen e automjetit nga lumi.

Mësohet gjithashtu se fatmirësisht në automjetin tjetër nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë ende mbeten të paqarta rrethanat e aksidentit.

September 21, 2013 11:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim