Shkodër, plagosen dy persona në një aksident rrugor

August 14, 2016 10:23

Shkodër, plagosen dy persona në një aksident rrugor

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj të diele në aksion rrugor Shkodër-Dajç.

Dy persona janë plagosur nga ky aksident, ndërsa njëri prej ty është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Të plagosurit janë transportuar për në spitalin rajonal të Shkodrës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

August 14, 2016 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim