Shkodër/ Plagosi me thikë 49-vjeçarin, arrestohet i moshuari

June 3, 2018 12:01

Shkodër/ Plagosi me thikë 49-vjeçarin, arrestohet i moshuari

 

Një 49-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Rragam të Shkodrës, ndërsa policia ka arrestuar autorin e dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:20 minuta të ditës së sotme, ku u godit me thikë shtetasi me iniciale A.H., banues në këtë fshat.

Ai është transportuar me urgjencë për në spitalin e Shkodrës, dhe po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Policia lokale ka bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar të kësaj ngjarje, shtetasit Ludovik Ahmataj 61 vjeç.

Po kryhen veprime me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

a.s/dita

June 3, 2018 12:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*