Shkodër, u vetëhelmua me fotoksinë, humb jetën 12-vjeçarja

May 30, 2018 17:45

Shkodër, u vetëhelmua me fotoksinë, humb jetën 12-vjeçarja

 

Ka humbur jetën një 12-vjeçare nga Vau i Dejës, e cila u vetëhelmua një ditë më parë me fotoksinë.

Policia  e Shkodrës raportoi se 12-vjeçarja ishte dërguar nga familjarët në gjendje të rëndë shëndetësore, por pak orë pasi u dërgua në spital nuk ka arritur të mbijetojë.

Tashme është hapur një hetim nga prokuroria mbi këtë çështje. Lënda që dyshohet si fotoksinë është dërguar për ekzaminim ndërsa organi i akuzës po heton se si ka arritur që ta sigurojë 12 vjeçarja fotoksinën dhe se kush janë përgjegjësit për këtë ngjarje të rëndë.

l.h/ dita

May 30, 2018 17:45
Komento

1 Koment

 1. E Tmerreshme ...! May 30, 18:49

  Ku jane prinderit shqiptare ?
  Ku eshte shteti, shoqeria ku eshte ?
  Perse nuk bisedohet me femijet ,per problemet e deshirat e tyre ,shqetesimet e Moshes e gjithcka ,duke e mbajtur
  prane e ndihmuar femijet e keshilluar per cdo Problem qe jeta e perball!

  Po shoqet – shoket e femijes perse nuk flasin me prinderin e saj nqsjane ne dijeni te X shqetisimi etj etj ,

  me qellim qe te shpetohet femija . E tmerreshme sa femije shqiptare e te rinje po ikin e i dorezohen suicidit
  bejne pra vetvrasje ,dite per dite degjojme u vra nji vajze atje ,u helmua nji femije ktu !!!!!!!!!!!!!!

  mir mediet dhe Tv qe i kalojne thjeshte si nji lajm

  per te mbushur faqet e saja ,

  po ku Shtet ku eshte ?
  pO KTA SHKERDHATA POLITIKAN QE BEJNE CDO DITE GAM GAM

  KU JANE ?

  e Di qe gjithcka ne shkruajme ktu ,bien ne veshte te shurdher ne ate bote ,
  por eshte e tmerreshme se ku po shkon ajo shoqeri
  e shthurur e shkrehur nga cdo kujdes -vemendje -ndjeshmeri njerezore e Moral !!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*