Shkodër/ Vidhet në rrugë e reja nga Spanja

July 28, 2016 17:26

Shkodër/ Vidhet në rrugë e reja nga Spanja

Një vajzë nga Spanja ka denoncar në policinë e Shkodrës se është vjedhur në rrugë nga persona të paidentifikuar.

27-vjeçarja E.M., banuese në kryeqytetin spanjoll Madrid, është paraqitur në komisariatin e Shkodrës një ditë më parë.

Në polici ajo ka treguar se rreth orës 09:00 të po asaj dite hajdutët i kanë marrë një portofol me 50.000 lekë, 2 karta identiteti, 2 karta bankash, 1 kartë mjekësore e 1 kartë studenti, raporton Opinion.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koman te vendi i quajtur “Qafa Laç”.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

July 28, 2016 17:26
Komento

1 Koment

  1. Hani pak mos hani shume m.... July 28, 21:42

    Mos kerkoni te kapni grabitesit, ose kane qene polic ose kane bashkepuanuar me policine.
    Vajza te thote se shyqyr zotit paska shpetuar nga perdhunimi e t’a mbylle me kaq.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*