Shkodër/Qëllohet një automjet me armë zjarri, një i plagosur

August 14, 2016 22:43

Shkodër/Qëllohet një automjet me armë zjarri, një i plagosur

Shkodër- Një automjet tip BMW X5 është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak më parë, ndërsa paraprakisht dyshohet për të një të plagosur.

Sipas informacioneve paraprake, autorët kanë qëlluar nga një automjet tjetër dhe më pas janë larguar me shpejtësi.

Lajmi në përditësim…

August 14, 2016 22:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*