SHKODRA/ Numërohen 132 nga 421 kuti, Nard Ndoka jashtë. PS humb një mandat

June 26, 2017 09:49

SHKODRA/ Numërohen 132 nga 421 kuti, Nard Ndoka jashtë. PS humb një mandat

Jane numeruar 132 kutitë e para ne Qarkun Shkoder. PS eshte ne avantazh sipas rezultatit:

Kandidatët e LSI

1. Agron Çela 2. Dritan Hylli 3. Amra Barova

Kandidatët e PS

1. Ditmir Bushati 2. Paulin Sterkaj 3. Senida Mesi 4. Luan Harusha 5. Paulin Luli 6. Teuta Qyteza 7. Alfons Babani 8. Vilson Masmalaj

Kandidatët e PD

1. Romeo Gurakuqi 2. Izmira Ulqinaku 3. Lorenc Luka 4. Bardh Spahia 5. Nard Ndoka 6. Gjokë Uldedaj 7. Anton Koka 8. Prelë Gjoni

Kandidati i PSD

1. Tom Doshi

June 26, 2017 09:49
Komento

1 Koment

  1. leone June 26, 11:26

    Alarm!Ngjarje e jashtezakoneshme! Si ka mundesi te mbetet Nard humoristi jashte parlamentit?Mos eshte bere ndonje gabim?Nardi!Merre lylin ne telefon,kerkoji sqarime.Keshtu ishte marreveshja?prandaj u shqyeve ti te ndihmoje cadren?Te te veje mundimi dem?Lllafosu dhe me ate ore,si e quajne ,ate te aleances kuq e zi more,qe ia drodhi lyli qe me listat e zgjedhjeve dhe e la pas liste.Ah,Kreshnikun e maleve Nardi. Ngrini nje cader tjeter tani,per kete padrejtesi.Mbase u ndihmon dhe lyli dhe po u dha llafin ai e dini ju qe e mban llafin.Apo,do thuash ti ka hallet e tija ai tani.Ke te drejte.Te shkuara!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*