Topalli socialistëve: Dëgjoni Jozefinën, votoni ligjet se nuk do jeni më deputetë

Redaksia Online February 21, 2013 12:59

Topalli socialistëve: Dëgjoni Jozefinën, votoni ligjet se nuk do jeni më deputetë

Gjatë seancës së sotme plenare, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, i ripërsëriti opozitës thirrjen për të votuar tri ligjet për marrjen e statusit të vendit kandidat në BE.

“Ju votoni konventën bërthamore, që s;keni lidhje, dhe nuk votoni ligjet për marrjen e statusit. Miliona euro për shqiptarët e pushtetin lokal. Dëgjoni Jozefinën, s’keni me qenë më deputetë. Treçereku juaj nuk ka me qenë më deputetë. Ka me ju therë në shpirt. Apo s’kanë shpirt këta. Por keni për të mbetur në histori. 10 vetë na duhen e votojmë e menjëherë marrim statusin. Edhe t’ju heqin nga lista e deputetëve hyni në histori. Gabim e keni”, tha Topalli

 

Redaksia Online February 21, 2013 12:59
Komento

6 Komente

 1. Cuca e malevet February 13, 13:16

  Xhozi burrnesha ska pat nevoj per maske karnevaleje, figure karnevaleje eshte 12 muaj viti.

  Reply to this comment
 2. AL-Boston February 21, 13:38

  Nqse ka femer me te degjeneruar eshte kjo prostituta ne foto.Mallkuar qofshe me far e fis ti dhe dhe kryeqelbesira.

  Reply to this comment
 3. lavirja e kuvendit February 21, 15:08

  Kush mund te ma shpjegoje se cfar lloj femre eshte kjo, se kam kohe qe po e studjoj dhe nuk po i jap zgjidhje. Kaq bythlepirese sa kjo nuk kam pare. Ato miliona qe kjo pretendon se do i jape Europa, kur ti shohe me dylbi, se nuk hedh njeri pare ne kete shtet hajdut.
  Mbas 23 Qershorit po ta jap pergjigjen moj ……………….

  Reply to this comment
 4. mentari February 21, 15:23

  kur eshte shakaxhije buçja

  Reply to this comment
 5. qytetar February 21, 15:24

  Rregjizorja e spektakleve kineze. Zhozi kur ban ironi te tipit te “duçe” te zgulesh brinjesh. Asht si yll, sikur t’baj nai pjes me silikon, ta po na e marrin marin per femer. Dhe veshet e gomarit e nigjun sot ministrin gjerman, ne europ futemi jo po te votohen dy ligje e nje rregullore, por po te mos vjedhi pusht-eti zgjedhjet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*