Shkrumbohen nga flakët furgoni i policisë bashkiake dhe një makinë përpara Bashkisë së Kamzës

December 25, 2019 10:22

Shkrumbohen nga flakët furgoni i policisë bashkiake dhe një makinë përpara Bashkisë së Kamzës

Një furgon i policisë bashkiake të Kamzës dhe një automjet tip Smart janë shkrumbuar nga flakët përpara godinës së Bashkisë. Mësohet se flakët janë përhapur si pasojë e defektit teknik të ‘Smartit’, i cili ka qenë i parkuar pranë furgonit të policisë.

Forcave zjarrfikëse i është dashur 20 minuta për të arritur në vendngjarje si pasojë e trafikut të rënduar, duke bërë më pas të mundur shuarjen e flakëve.

Flakët kanë përhapur shtëllunga tymi në të gjithë zonën, ndërkohë për pasojë është bllokuar për disa minuta edhe qarkullimi i automjeteve në këtë aks rrugor.

o.j/dita

December 25, 2019 10:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim