Zjarr i madh në Tiranë, digjet fabrika e riciklimit të mbetjeve (VIDEO)

April 22, 2018 10:40

Zjarr i madh në Tiranë, digjet fabrika e riciklimit të mbetjeve (VIDEO)

 

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë riciklimi mbetjesh në Mëzes të Tiranës.

Fabrika është e përfshirë e gjitha nga zjarri, ndërsa disa makina zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta.

Me anë të një deklarate, policia njofton se fatmirësisht si pasojë e zjarrit të madh nuk ka asnjë person të lënduar, vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

a.s/dita

April 22, 2018 10:40
Komento

1 Koment

 1. No Problem ! April 22, 10:54

  s’ka Problem .
  Sot Europa e Bota prodhon Fabrika me moderrne Riciklimi

  e shteti shqiptare blen cdo 3-4 vjet nji fabrike te re .

  Pastaj si do shesi bota Fabrikat dhe si do t’i rjepi
  miljonat Shqiptareve ?
  Ka metoda Bota e Huaj lol .
  Ta shet mallin .Paguan disa puntore qe ta djegin
  dhe hop te shet te rene .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*