Shokuese/ “Michael Jackson ishte i fiksuar pas djalit tim”

July 26, 2016 10:57

Shokuese/ “Michael Jackson ishte i fiksuar pas djalit tim”

Ish-mjeku i Michael Jackson, Conrad Murray ka zbuluar se si superylli i muzikës ishte i fiksuar pas djalit të tij të vogël dhe mbante një foto  në dhomën e tij, ku ai e shikonte atë çdo ditë.

Kardiologu, i cili u burgos për katër vjet për vrasje të pavullnetshme të këngëtarit, tha për Daily Mail se Michael-it i ishte ndaluar të kalonte kohë i vetëm me fëmijën.

Në një intervistë, Murray foli edhe për mënyrën se si Mbreti i Pop ishte i fiksuar për tu martuar me vajzën e adoptuar prej tij, pasi kishte provuar një ndjenjë të fortë për të, kur ajo ishte vetëm pesë vjeçe.

Gjithashtu Murray tha se aktorja Ema Watson në filmin Harry Potter, ishte zgjedhja tjetër e Michael nëse nuk arrinte të martohej me vajzën e tij, Harriet.

 

 

Global star: The disgraced cardiologist was jailed for four years for the involuntary manslaughter of Michael Jackson (pictured)

Concerns: The former doctor told Daily Mail Australia that Michael was not allowed to spend time alone with the child

Fixation: Murray spoke about how the King of Pop was obsessed with marrying his own goddaughter Harriet, pictured (centre) with his sister Olivia and their father, actor Mark Lester 

Strict boundaries: Murray said Michael was never allowed to spend time alone with his son because the boy's mother, Nicole Alverez, would never allow it

Family man: Jackson with son Michael Jr., Anward Hadid, Mohamed Hadid, daughter Paris, son Prince Michael (aka Blanket) and a family friend shortly before his death

 

July 26, 2016 10:57
Komento

1 Koment

  1. PO.PO July 26, 12:23

    E kujt i vlejne keto kafsherira , qe na i prezantoni si mbreter te shtazeve ?! Cdo dite qe vjen,po bini poshte e me poshte e po behi te neveritur !! !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*