Shoqërohet në polici autobusi me studentë nga Mali i Zi

June 28, 2016 19:02

Shoqërohet në polici autobusi me studentë nga Mali i Zi

Një autobus me studentë nga Mali i Zi është ndaluar nga policia e Lezhës dhe studentët janë shoqëruar në komisariat.

Sipas policisë studentët kanë pasur një konflikt pasi kanë drekuar në një lokal në Shëngjin. Blutë e Lezhës sqarojnë se studentët kanë pasur një konflikt me pagesën e faturës së ushqimit.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

June 28, 2016 19:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*