Show me makinë në një kryqëzim të Tiranës (VIDEO)

October 16, 2015 19:29

Show me makinë në një kryqëzim të Tiranës (VIDEO)

Drejtuesi i automjeti BMW që shihet në videon e mësipërme zgjedh që të bëjë drifte në një prej kryqëzimeve të Tiranës, pavarësisht që aty ka edhe makina të tjera.

Nuk dihet saktësisht koha e kësaj “shfaqjeje” por veprimi i këtij shoferi të papërgjegjshëm ka rrezikuar mjetet e tjera dhe këmbësorët në këtë kryqëzim.

 

 

https://youtu.be/2SA62Z-3bD0

October 16, 2015 19:29
Komento

1 Koment

  1. nukdumbanane.com October 16, 19:48

    Kjo video ka mbi tre vite kshu qe keep calm and seat back

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?