Shpallet femra më e bukur në botë, njihuni me vajzën më perfekte sipas ekspertëve

June 11, 2019 19:49

Shpallet femra më e bukur në botë, njihuni me vajzën më perfekte sipas ekspertëve

Revista ndërkombëtare “Maxim” edhe këtë vitka shpallur gruan më sexy më botë.

Ajo quhet Olivia Culpo dhe duhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis 100 vajzave nga e gjithë bota.

Më vonë ajo u bë qendra e disa titujve të lajmeve për shkak se filloi një lidhje me këngëtarin Nick Johnas.

Kjo revistë shpall 100 vajzat më të bukura por për momentin është bërë publik vetëm vendi i parë.

l.h/ dita

June 11, 2019 19:49
Komento

5 Komente

 1. MH June 11, 22:34

  Kjo bukuri boterore si ia lejon vetes te shkruaj aty ne ate qe nuk duhet te shkrunte fjalen FENDI.

  Reply to this comment
 2. Ate thuaj ... June 12, 13:11

  e mir eshte si femer ,

  por jasjt atij origjinaliteti feminil.

  Jam fans e estetikes sidomos ksaj Feminile ,

  por kjo ktu me duket nji pamje e sforcuar e trupit te nji Femre.

  Un njoh nji Shqiptare qe eshte Femra me e Bukur ne Bote … ;))

  Reply to this comment
 3. Ate thuaj ... June 12, 13:11

  e mir eshte si femer ,

  por jasht atij origjinaliteti feminil.

  Jam fans e estetikes sidomos ksaj Feminile ,

  por kjo ktu me duket nji pamje e sforcuar e trupit te nji Femre.

  Un njoh nji Shqiptare qe eshte Femra me e Bukur ne Bote … ;))

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*