Shpejtësia e lartë, përmbyset makina

July 26, 2016 10:32

Shpejtësia e lartë, përmbyset makina

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Lushnje-Rogozhinë, ku një makinë tip Golf 4 ka humbur kontrollin dhe është përmbysur.

Drejtuesi i mjetit sipas policisë ka qenë me shpejtësi tej normave të lejuara dhe si pasojë ka humbur kontrollin e makinës,  duke u përplasur me mbajtësen anësore të rrugës dhe është përmbysur.

Nga aksidenti është plagosur drejtuesi mjetit, i cili  po merr ndihmën mjekësore në spitalin rajonal të Lushnjes./tvklan.al

July 26, 2016 10:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*