Shpërthen Ndocaj: Nuk futem në listat e PD-së

May 25, 2017 19:49

Shpërthen Ndocaj: Nuk futem në listat e PD-së

Deputeti Eduart Ndocaj i cili është bashkuar me opozitën, nuk ka pranuar ofertën e Bashës që ai të jetë kandidat për deputet në listat e PD.

Eduart Ndocaj, deputeti kauboj që ka firmosur marrëveshje me Lulzim Bashën nuk e pranon ofertën e kreut të PD-së për të hyrë në listat e asaj partie.

 Në një takim elektoral në Barbolloj, Ndocaj tha se ai kishte vendosur që të garonte për partinë Bashkimi Demokristian dhe lëshoi mesazhe kundrejt Bashës.

“PD do të marrë kosto të jashtëzkonshme pasi vendosi të fusë në lista partitë që janë SHPK, pa elektroat dhe pa zyra”, tha Ndocaj.

May 25, 2017 19:49
Komento

1 Koment

  1. Emigrant May 25, 20:06

    Nuk ke faj ti o idiot fajin e ka Edi qe te futi je kete valle

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim