Shpërthen Cikalleshi, tre gola në Kupën e Turqisë

December 16, 2015 19:07

Shpërthen Cikalleshi, tre gola në Kupën e Turqisë

Nje pasdite qe nuk do te harrohet lehte kjo e sotmja per Sokol Cikalleshin.

Sulmuesi kavajas ka shenuar tre gola ne takimin qe Basaksehiri i tij fitoi ndaj Sanliurfasporit. Ndeshja e vlefshme per Kupen e Turqise perfundoi 4-1 per skuadren ku luan Cikalleshi, i cili shenoi fillimisht ne minuten e 12-te e me pas ne te 58-en dhe 63-en minute.

Nje tregolesh qe do te rrite edhe me shume besimin e trajnerin te Basaksehirit ndaj sulmuesit shqiptar i cili ne disa ndeshje nuk eshte preferuar as ne 18-she.

December 16, 2015 19:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*