Shpërthim brenda një banese në Korçë, plagoset fëmija 8 vjeç

May 5, 2016 09:13

Shpërthim brenda një banese në Korçë, plagoset fëmija 8 vjeç

Një shpërthim ka ndodhur brenda një banese në qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm, ku ka për pasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë 8 vjeç.

Sipas policisë, ka shpërthyer bolireri i dushit, ndërsa fatmirësisht fëmija është jashtë rrezikut për jetën.

Nga shpërthimi ka edhe dëme të shumta materiale, por nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e këtij rasti.

May 5, 2016 09:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*