Shpërthim eksplozivi në një lokal në Shkodër

December 29, 2015 09:20

Shpërthim eksplozivi në një lokal në Shkodër

Një shpërthim eksplozivi është regjistruar gjatë natës në Vaun e Dejës. Policia e Shkodrës bëri me dije se shpërthimi është regjistruar rreth orës 02:30 minuta në lokalin e shtetasit me iniciale A. L, banues në Laç të Vaut të Dejës.

Lënda shpërthyese është e llojit eksploziv, ndërsa ka shkaktuar vetëm dëme materiale në pjesën e jashtme të lokalit.

Në vendin e ngjarjes grupi hetimor po kryhen veprimet.

Uniformat blu po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve./Dita/

December 29, 2015 09:20
Komento

1 Koment

 1. Vjeshta December 29, 10:14

  Ose Shkoder ose Laç i Vaut të Dejës!!!
  Janë dy qytete më vete. Të parët janë shkodran, të dytët mirditorë.
  Dy zakone dy bestytni dy qytetërime te ndryshme!
  Për TY gazetarë që nuk e di…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?