Shpërthim me eksploziv në Tiranë, zbulohet shënjestra

December 30, 2017 10:45

Shpërthim me eksploziv në Tiranë, zbulohet shënjestra

Një sasi e vogël me lëndë eksplozive është vendosur në banesën e një  shtetasi me iniciale K.M, vjeç 29, banues në Tiranë.

Nga shpërthimi i lëndës plasëse nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar disa persona dhe po punohet per identifikimin dhe kapjen e autorit/ve të kësaj ngjarje.

Materialet proceduriale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tirane për vepren penale “Shkatërrim pronë me eksploziv”.

December 30, 2017 10:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*