Eksploziv makinës së avokatit në Sarandë

April 17, 2016 09:18

Eksploziv makinës së avokatit në Sarandë

Makina e një avokati në qytetin e Sarëndës ka shpërthyer mëngjesin e së dielës rreth orës 02:00. Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, në makinën e Spiro Vasos.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Dyshohet se lënda plasëse mund të jetë hedhur në ecje tek goma e parë e mjetit.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

April 17, 2016 09:18

Njoftim

Njoftim

Njoftim