Shpërthim në një lokal në rrugën “Myslym Keta”

March 14, 2016 12:04

Shpërthim në një lokal në rrugën “Myslym Keta”

Një shpërthim ka ndodhur në një lokal në rrugën “Myslym Keta”. Nga informacionet paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në lokalin që është në pronësi të shtetasit A.A, por aktualisht i është dhënë më qera shtetasit J.Sh.

12837159_10154010074464826_202475942_o

Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale. Policia po heton për zbardhjen e  shkaqeve dhe rrethanave të plota të ngjarjes.

March 14, 2016 12:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim