VIDEO : Shpërthim në një metro në Stamboll, mediat: Një i vdekur, 2 të plagosur

December 1, 2015 17:16

VIDEO : Shpërthim në një metro në Stamboll, mediat: Një i vdekur, 2 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një metro në Stamboll. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së martës në afërsi të sheshit “Bajram Pasha”

Të dhënat e para flasin për një person të vdekur dhe dy të plagosur, në vendin e ngjarjes ndodhen shumë ambulanca.

Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit dhe nëse kanë lidhje me ndonjë sulm të mundshëm terrorist.

 

December 1, 2015 17:16
Komento

1 Koment

  1. Barboon December 1, 21:52

    Hakmarrje per atentatin e Kurdit nga Kurdet apo Asssad me Iran e Rusi, do ja haje koken Turkut ngadale ngadale.

    Ka te ngjare qe po qe se nuk pajtohen me Turqine, Ruset do armatosin Kurdet dhe nje lemsh do vijoje.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim