Shpërthim në zemër të Parisit, ka të plagosur

January 12, 2019 09:54

Shpërthim në zemër të Parisit, ka të plagosur

Një shpërthim i fortë është regjistruar sot në mëngjes në një furrë buke në Paris.

Sipas policisë vendase, nga shpërthimi, që me gjasa është shkaktuar nga një rrjedhje gazi, janë plagosur disa persona dhe janë thyer disa dritare të pallateve pranë.

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që Policia paralajmëron qytetarët që të evitojnë zonën.

o.j/dita

January 12, 2019 09:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*