Shpërthimi në Velipojë, mbërrijnë në QSUT pronari i kompleksit. Në gjendje të rëndë dhe djali i tij

July 28, 2017 12:01

Shpërthimi në Velipojë, mbërrijnë në QSUT pronari i kompleksit. Në gjendje të rëndë dhe djali i tij

Ka mbërritur me helikopter në QSUT, pronari i kompleksit “Fishta”, Besnik Zejnuni, ku edhe ndodhi sot shpërthimi si dhe djali i tij. Raportohet se gjendja  e tyre është kritike…

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje lidhur me shpërthimin e bombolës së gazit në një restorant në kompleksin “Fishta” në Velipojë.

Të plagosurit kanë djegie të shkallës së dytë dhe të tretë në gati 40 % të trupit. Plagë djegieje kanë në fytyrë, kraharor dhe krahë.

 

July 28, 2017 12:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*