“Shpikje” nga halli

February 16, 2017 18:40

“Shpikje” nga halli

Të gjithë njohim ndonjë person që mendon se mund të rregullojë gjithçka, por ndonjëherë është më mirë që të kërkojmë ndihmën e ndonjë profesionisti.

Më poshtë ka disa riparime që faktojnë se sado gjeniale mund të jenë, përshtatjet për zgjidhjen e një problemi pa ndihmë profesionale, mbeten qesharake dhe të pasigurta në të njëjtën kohë.

Nga përdorimi i një çelësi për të bashkuar spinën me prizën tek përdorimi i librave si shtyllë për të mbajtur raftin, këto foto tregojnë se disa persona duhet të udhëzohen që të qëndrojnë larg kutisë së veglave.

February 16, 2017 18:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*