Shqetësim te Barcelona, trajnerit i del gjak nga hunda, ndërpret konferencën

February 26, 2021 18:32

Shqetësim te Barcelona, trajnerit i del gjak nga hunda, ndërpret konferencën

Sikur mos të mjaftoi rezultatet zhgënjyese, tani Barcelonën po e shqetëson edhe gjendja shëndetësore e trajnerit të tij, Ronald Koeman.

Gjendja shëndetësore e holandezit duket sikur nuk është më e mira e mundshme, dhe ketë e tregoi edhe në konferencën për shtyp të sotme, që u ndërpre për shkak të një derdhje gjaku të papritur nga hunda e 57-vjeçarit.

Shqetësimi vjen nga fakti që nuk është një episod, edhe pse i pakëndshëm. Një ngjarje e tillë në konferencë për shtyp i kishte ndodhur atij edhe në 30 janar.

h.b/dita

February 26, 2021 18:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim