Shqipëria mposht Serbinë 3:0

June 6, 2015 18:29

Shqipëria mposht Serbinë 3:0

Ndeshja kthyese mes ekipit shqiptar “SV Albania” dhe atij serb “KE Serbia”, e zhvilluar në Vjenë të Austrisë, ka përfunduar me fitoren e shqiptarëve 3-0.

Golashënues të këtij takimi ishin kapiteni Zemri Deari(53 min) dhe dy gola nga Daniel Pretenjaca (53, 90 min), raporton albinfo.ch.

Kjo është e dyta e herë gjatë këtij sezoni shqiptarët mposhtin Serbinë gjatë këtij sezoni futbollistik në ligën e dytë rajonale të Vjenës.

June 6, 2015 18:29
Komento

3 Komente

 1. Nina June 6, 19:59

  Ju lumt dhe suksese tjeter here

  Reply to this comment
 2. lato June 6, 20:08

  Me nje kosh,edhe Rama ja futi Vucicit !!!

  Reply to this comment
 3. bostonian June 7, 04:17

  Bravo… Bravo… Bravo!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*