Shqipëria në Evropë pa President

June 25, 2014 14:07

Shqipëria në Evropë pa President

SMS në DITA

Në 0689073730

 

Shqipëri moj evropiane

Që ke ngel’ pa President

Se rreshteri i Saliut

Asnjë ditë s’tu gjend prezent.

 

Na thoni kush e ka parë

Mos pushime bën në fshat?

Se një fjalë nuk ju dëgjua

Për ç’ndodhi në Lazarat.

 

Shteti detyrë mbaroi

Kriminelët u prangosën

Presim të vij radha juaj

Se kët’ vend keq e njollosët

 

Ti Nishan, nuk do harrohesh

Si mbrojtës i kusarisë

Një besnik shef i perversit

Në krye të Drejtësisë

 

Nderim e respekt për Policinë e Shtetit dhe kuadrot drejtuese të tyre. Nga Kapo Labi, Tërbaç, Vlorë.

 

June 25, 2014 14:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim