Shqiptarët më të bukur dhe më të mirë… (Foto Reportazh)

Foto nga Entela Resuli October 1, 2013 17:51

Shqiptarët më të bukur dhe më të mirë… (Foto Reportazh)

Foto nga Entela Resuli October 1, 2013 17:51
Komento

4 Komente

 1. Eri October 1, 22:25

  Nena me karroce, gjyshi me pantallona me arna fotot me te bukura, pasqyre e realitetit ne fshatin shqiptar.

  Reply to this comment
  • Minush October 2, 06:15

   Shqetesuese por jo e pandryshueshme.
   Refleks i nje gjendjeje jo te mire, po, ngritja ekonomike do i ndryshoj gjerat dhe as gjysherit e as kushdo tjeter nuk do duken keshtu.
   Kryeministri z.,Rama ka mare persiper nje keso zotimi.

   Reply to this comment
 2. Genta October 2, 10:43

  Secila prej tyre tregon nje realitet. Faleminderit DITA.
  Faleminderit Entela Resuli. Kot nuk thone, nje foto vlene sa nje mije fjale!

  Reply to this comment
 3. Moza October 2, 15:54

  Te lumte Entela !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*