Agim Ibrahimi “çmend”  me golin e tij Mourinhon (VIDEO)

November 6, 2014 19:00

Agim Ibrahimi “çmend”  me golin e tij Mourinhon (VIDEO)

Një shqiptar bën të nervozohet trajnerin më të suksesshëm për momentin, Jose Mourinhon.

Ka qenë futbollisti shqiptar Agim Ibrahimi që ka shënuar një supergol në barazimin e djeshëm në Champions League mes Maribor dhe Chelsea-t.

Petr Cech nuk kishte se çfarë të bënte, veçse të shikonte topin që futej në rrjetë.

[vsw id=”uHa-G1tH0Cw” source=”youtube” width=”600″ height=”500″ autoplay=”no”]

November 6, 2014 19:00
Komento

3 Komente

 1. labinot November 7, 05:39

  Ky eshte cam nga Durresi?

  Reply to this comment
 2. raimond vlonjati November 7, 19:17

  O nene , o nene ca goli paska bere dreqi ….E paska dhi krejt Mourinjon hahaha

  Reply to this comment
 3. Agim November 7, 22:08

  Si eshte e mundur qe disa mjete tjera informative,ne Shqiperi ket gol te ia pershkrujne,
  nje lojtari tjeter me emrin Filipoviq?Sa te padijshem jane keta gazetar!Kujdes heren tjeter,
  nuk ju ben nder te jeni injorant juve gazetareve.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*