Futbollisti ekzekuton penalltinë më skandaloze të historisë (video)

March 14, 2019 22:45

Futbollisti ekzekuton penalltinë më skandaloze të historisë (video)

I ka ndodhur Besnart Celinës, shqiptarit nga Kosova që luan për radhët e Suonsit në kampionatin anglez të ligës së dytë që të bëhet protagonist me një ngjarje që do ta mbajë mend gjatë.

Celina mori përsipër të ekzekutonte një penallti që do mund të barazonte rezultatin në sfidën e fituar 3-0 nga rivalët e Uest Bromuiç, por tentativa e tij për një “panenka” është kthyer në atë që tifozët dhe mediat angleze e kanë pagëzuar si gjuajtjen më të keqe të historisë.

v.l/ Dita

March 14, 2019 22:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?