Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

January 14, 2020 19:43

Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës.

Nisur nga çfarë raportojnë mediat ndërkombëtare, mësohet se ditën e sotme, diku rreth orës 16:00, burri ka lyer veten me benzinë dhe i ka vënë flakën para Parlamentit Evropian.

Ndonëse forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë për të shpëtuar jetën e shtetasit, ky i fundit nuk ka mundur dot t’u shpëtojë plagëve në fytyrë dhe duar.

Në përditësim….

 

l.h/ dita

January 14, 2020 19:43
Komento

6 Komente

 1. liraku strasburgut January 14, 20:25

  keto spiunat e spakut dine dhe sa gota dhalle konsumon Kajmaku i Vores dhe nuk dine emrin e ketij shqiptari..

  .
  u bene dhe brukselsit si berisha i tyre kur u dogjen te perndjekur politiken ne 2012 dhe euroamerika se rrruajten trapin

  turp

  Reply to this comment
 2. Tori January 14, 21:23

  Po mire mor liraku strasburgut,qe Berisha eshte i poshter ihet por si ka mundesi qe nuk the asnje fjale per Ramen .Ty te duket ndonje ndryshim i madh nga ai qe i vuri flaken vetes (per faj te Berishes )me ata qe kane varur veten (per shkak te Rames )!? Mua me duken njelloj maskarenj.

  Reply to this comment
 3. PO , PO January 14, 21:59

  Ata qe kerkojne te vene shenjen e barazimit midis Sali kermes serbe te Vicidolit me kusuret jo te vogla te psikopatit Edi Rama , jane , as me shume dhe as me pak armiqte me te betuar te ketij vendi , aleatet per jetre a vdekje te UDB0-se , KGB-se dhe Asfalise . Eshte njelloj si te barazosh diten me naten ,me tmerret qe i ka sjelle Saliu ketij vendi dhe me pafytyresine e tij 30 vjecare, nga darka , ne mengjes ! Vetem banditet e kriminelet , mund te kerkojne te rikthejne ne pushtet vrasesit dhe masakruesit gjakftohte te protestuesve me duar ne xhepa ! Eshte fundi i marrezise e dashakeqesise me kriminale nga mbetjet mesjetare te ketij vendi !

  Reply to this comment
 4. KROJET TONA January 14, 22:16

  Etmerrshme!

  Ngushëllime familjes, farefisit dhe më gjerë!
  Shqiptarin e mjerë, e paska djegur zjarri i “parajsës” europiane?!!!

  Reply to this comment
 5. mirel January 15, 05:00

  Cdomethen ” ne perditesim”

  Reply to this comment
 6. D... January 15, 11:50

  E do “axhornim”.?.. si flasin disa gazetare qe vetequhen te lexuar…. Shume me mire shqip :perditesim

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim