Shqiptari shmang rojet e sigurisë, arratiset nga burgu i Greqisë

July 11, 2017 09:22

Shqiptari shmang rojet e sigurisë, arratiset nga burgu i Greqisë

Një shqiptar është arratisur mëngjesin e të hënës nga Burgu Bujqësor Tirintha në rajonin e Argolis në Greqi.

Shqiptari rreth 35 vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka shmangur rojet e sigurisë dhe është larguar në këmbë në drejtim të paditur, njofton media greke argolikeseidhseis.gr.

Shqiptari biond rreth 1.75 cm i gjatë kishte veshur pantallona blu dhe një bluzë të zezë. Të burgosurit në Burgun Bujqësor Tirintha u jepet mundësia të punojnë si bujq në fermat e burgut për të ulur dënimin e tyre.
Pas arratisjes së 35-vjeçarit, policia ka nisur kërkimet për lokalizimin dhe kapjen e tij.

 

July 11, 2017 09:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*