Shteti do duket tek kompensimet

February 6, 2015 17:01

Shteti do duket tek kompensimet

Dërguar me email

në adresën e redaksisë

Ça prisni nga shteti në këto momente, ‘çudira’? Shteti do të duket kur të kompesohen njerëzit, jo tani në këtë qamet… normale që njerëzit shfryjnë vrerin tek kryeministri, ata janë në pikë të hallit, një shtet si i yni nuk i ka kapacitetet për të tilla tragjedia. I njëjti shtet është që na la Berisha, si do të ndërhyjë shteti kur ndodhet në fund me ekonomi dhe me një stabilitet të dobët? Keqardhje për ata që humbën pasurinë e vetme që kishin.

February 6, 2015 17:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*