Shtohet numri i të shëruarve, edhe 15 pacientë fitojnë betejën me Covid-19

April 7, 2020 09:01

Shtohet numri i të shëruarve, edhe 15 pacientë fitojnë betejën me Covid-19

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus.

Ministrja ka shkruar në “Facebook” se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur të fitojnë betejën me virusin vdekjeprurës.

j.l./ dita

April 7, 2020 09:01
Komento

1 Koment

  1. On April 7, 10:19

    Ta heqin me ceremoni dhe te demshperbleje

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim