Shtyhet seanca për Balilin, avokati: Më duhet më shumë kohë

April 23, 2019 13:20

Shtyhet seanca për Balilin, avokati: Më duhet më shumë kohë

Seanca për Klement Balilin është shtyrë. Shkak është bërë kërkesa e avokatit të tij Theodhori Sollaku i cila ka thënë se i nevojitet më shumë kohë për mbrojtjen.

Kjo pasi fashikulli i prokurorisë ka volum prej 1100 faqesh.

Gjykata vendosi datën 7 maj si seancën e radhës për të realizuar mbrojtjen e Klement Balilit.

Ndërkohë mësohet se Balili ishte i pranishëm në seancë.

o.j/dita

April 23, 2019 13:20
Komento

1 Koment

  1. casino April 23, 13:59

    avokati dhor sollaku gjith diten eshte xurxull , tani e ka zon edhe spira dhe nuk ecen dot

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim