Shtyrje dhe shpulla, sherr mes vetë protestuesve të Teatrit (VIDEO)

May 17, 2020 18:16

Shtyrje dhe shpulla, sherr mes vetë protestuesve të Teatrit (VIDEO)

Përveç përplasjes me policinë gjatë tubimit të sotëm nuk kanë munguar as konfrontimet mes vetë aktivistëve.

Report Tv sjell një moment kur pas një debati, njëri nga protestuesit godet një tjetër.

May 17, 2020 18:16
Komento

10 Komente

 1. Zigur Qarri May 17, 19:50

  Qente shqupisa duke ngrene kokat e njeri-tjetrit.

  Reply to this comment
 2. One of Eagles May 17, 20:43

  Zikar Kari apo Fteri reago ndaj shkaterrimit hajdutor të historisë dhe. Jo ndaj fotove apo videove të selektuar me dashuri nga lëpirësit pa moral.
  Herë tjetër Dil me emrin tend o skuth, edhe pse dihesh.

  Reply to this comment
 3. ! May 17, 20:49

  Keshtu zihena edhe ne kur na vonon leket e sufllaqes Endri Fuga.

  Reply to this comment
 4. demo May 17, 23:08

  Keshtu rrihnin Izet Haxhia dhe Sali Lusha,intelektualet qytetare qe i benin hije doktorrit prej Vucidoli,.Jemi ne startin e nje palacaloku te ri.

  Reply to this comment
 5. fteri May 18, 06:47

  …përveç qenve të SHQUPI-t jan bashkuar dhe qent zgjebash të Monikës e Ilirit të LSI ,me ngjyra kuq e verdhëe e blu përbëjnë korin e ulurimave @One k Eagles .

  Reply to this comment
 6. Tori May 18, 06:55

  Jo te gjithe aty jane ne mbrojtje te teatrit sepse ka dhe nga ata qe i ka vene aty Rama me Veliajn ashtu siç ju ka paguar dhe ju qe te filmoni ate akt.

  Reply to this comment
 7. Albanesi May 18, 08:36

  https://www.youtube.com/watch?v=Td-frQJWI3Q

  Deputeti “amerikan” tit Gjyzi! 😛

  Reply to this comment
 8. Gzim Kulufi May 18, 13:47

  Gazetaret aty ishin! Pse nuk e sqaruan ne vend perse ndodhi grindja?! S.d.q., ai me bluze te zeze dhe ai me portoikalli ishin dhunuesit! Por perse? Sharje? Mendim i kundert i tjetrit? Nuk kane c’ti bejne gomarit dhe i bien samarit? Asnje sqarim! Mjafton te mbushen faqet e gazetave me lajme!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim