Shumë nga femrat që dalin në ekrane, prostituta luksi në Tiranë?

October 5, 2016 09:53

Shumë nga femrat që dalin në ekrane, prostituta luksi në Tiranë?

Prostitucioni është rikthyer në vëmendjen e publikut pas zërave për legalizimin e tij.

Por pavaresisht ligjeve te tanishme apo te ardhshme ky “treg” duket se funksionon shumë mirë duke prodhuar gjithashtu edhe të ashtuquajturat “prostitutat e luksit”.

Nga një hetim për grabitjen e një banke të nivelit të dytë në Bllok, Prokuroria e Përgjithshme, nëpërmjet përgjimeve në atë zonë, ra në gjurmët e një rrjeti të sofistikuar të prostituimit- raporton Dita.

Mes atyre që u perceptuan ishin edhe shumë emra të njohur që njihen edhe si femra në karrierë.

Nje gazetare e ftuar mbreme ne emisionin Opinion tha se një prostitutë luksi, i kishte rrëfyer se një politikan e kishte paguar atë 3000 euro vetëm për një natë.

Dita

October 5, 2016 09:53
Komento

5 Komente

 1. kokpalari 21 janarit October 5, 09:54

  Do jete fjala per Henri Cilin

  Reply to this comment
 2. vasili October 5, 11:19

  Hi,hi hi,cfare ironie e mjere.
  Prostitutat e vertete super luksi,jane pronaret katundare te mediave,qe si karadylbere,i gjen gjate gjithe kohes te shtritur me pushtetin dhe politikanet,me duart e tyre te felliqura,ne xhepat e atyre qe u kana hipur.

  Reply to this comment
 3. spata October 5, 11:30

  Nuk jane keto zonja, qe duhet legalizuar prostitucjoni,por gjithe sistemi i shoqerise civile duhet permbysur te kete efekte legalizimi i prostitutave .

  Reply to this comment
 4. toni October 5, 13:14

  Pse gjerat thuhen gjithmone me vonese ne Shqiperi,nje nga ato fytyrat e bukura te ekraneve e kam komshie ne Shqiperi,u habita kete vere se si i shante para e mbrapa gjithe komshit me nene e liber shtepie,dhe kur i pyeta ca behet thoshin se kush merret me kete baxhelle,po e bukura ishte se ne xham te makines mbante logon e TV ku punon,reklame te mire i bente.Burri i shkrete e e nuste cdo te premte per Milano dhe e priste te dielen ne airport,e ne fund qahej se nuk kalonte gati asnje wecend me gruan ne shpi.

  Reply to this comment
 5. H April 26, 09:33

  Ka ardhë dita e kurvës dhe hajdutit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*