Si e feston 2-vjeçarja golin e Milanit

September 23, 2015 18:17

Si e feston 2-vjeçarja golin e Milanit

Ende nuk i ka mbushur 2 vjeç, është vetëm 22 muajshe, por është një tifoze e zjarrtë e Milanit. Giorgia, së bashku me babin e saj, ndoqën në shtëpi ndeshje mes Milanit dhe Palermos, që kuqezinjtë e fituan me rezultatin 3-2.

Giacomo Bonaventura realizoi një gol fantastik nga goditja e dënimit në këtë ndeshje dhe gëzimi i vajzës së vogël dhe babait të saj ishte vërtetë i madh.

Me siguri që dashuria për kuqezinjtë nuk është se i ka lindur nga lojërat e bukura të ekipit, por Giorgia duket se ka shkuar pas babait të saj.

September 23, 2015 18:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?