Si festohet 14 Shkurti në Tiranë (FOTO)

February 14, 2015 16:17

Si festohet 14 Shkurti në Tiranë (FOTO)

Kështu u festua dita më e ëmbël e vitit në Tiranë që nga lulet, kërcimet dhe çokollatat deri te përqafimet dhe fjalët e dashurisë.

Çiftet kanë zgjedhur variacione të ndryshme, disa si zakonisht kanë shkuar nga Kodrat e Liqenit Artificial, të tjerë kanë zgjedhur të drekojnë në restorantet e kryeqytetit ndërsa disa kanë shkuar në periferi.

Më poshtë një fotogaleri të gazetares së BINR, Ivana Dervishi.

2

3 4 5 6 7  9 10 11 12 13 14 15

February 14, 2015 16:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim