Si i ka Landi marrëdhëniet me hashashin…?!

January 12, 2018 20:57

Si i ka Landi marrëdhëniet me hashashin…?!

I ftuar në emisionin “BOOM”, Roland Hysi, ose Landi i West Side Family ka folur edhe për hashashin. Mes batutave të tij dhe dy drejtuesve të emisionit BOOM ai tha:

“Hashash? Ku ka? (qesh) Kalifornia e legalizoi..”, thotë Roland Hysi

“Do shkosh në Kaliforni, apo do rrish këtu”, i thotë Rozi

“Emri im në Instagram është “Landifornia” që do të thotë shteti i Landit nisur nga Kalifornia”, tha ai mes të qeshurave.

January 12, 2018 20:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*