Një propozim i pazakontë martese në sheshin “Skënderbej”

August 31, 2018 22:44

Një propozim i pazakontë martese në sheshin “Skënderbej”

Dhjetëra kalimtarë në Sheshin “Skënderbej” u bënë dëshmitar të një momenti shumë romantik, që rrallëherë e shohim në Shqipëri.

Besmiri, nisi të performonte me një tufë të rinjsh në mes të sheshit, teksa e dashura e tij e zemrës, qëndronte e fshehur pas njerëzve duke e filmuar.

Ajo nuk kuptoi pothuajse asgjë, se e gjitha kjo ishte e stisur nga i dashuri i saj, për të qenë një nga momentet më magjike të jetës.

Teksa vallëzonin nën ritmet e këngës “Marry me” të Bruno Mars, Besmiri drejtonte gishtin nga partnerja e tij, por sërish kjo e fundit nuk kuptoi asgjë.

Ndihmësit e Besmirit, u detyruan të sillnin vajzën përpara tij dhe Besmiri mori guximin dhe u ul në gjunjë.

“A do të martohesh me mua?” – dëgjohet të thotë mes brohoritmave djaloshi, në videon e publikuar nga Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj.

Dhe normalisht që pas këtij propozimi madhështor dhe të mirëmenduar, partnerja e tij do të përgjigjej me “Po”.

Tanimë presim vetëm dasmën!

Ndiqni videon e plotë, më poshtë:

a.s/dita

August 31, 2018 22:44
Komento

8 Komente

 1. Lat nam September 1, 02:22

  C’jane keto idiotlleqe, keni nxjerre nje gomar qe i propozon nje katundaraje.
  Lali Era keto gomarlleqe shko bej andej nga Bythorja apo nga Selita ku banojne edhe kategorite e ketij cifti.
  Mos e ndyj Sheshin “Skenderbej” me tilla karlleqe..

  Reply to this comment
 2. xyz September 1, 10:34

  budallalleku ska funde te shqipot….Dasmomania…

  Reply to this comment
 3. Vezhguesi September 1, 12:54

  Dy langonj te te braktisur rrugeve ketu me siper qe lehin se iu prish syte bukuria e dashurise se nje cifti!

  Dhe me e lezecmja, langonjte e permejrur jane edhe raciste te qelbur!

  Reply to this comment
 4. MH September 1, 14:04

  Nji avance perparimi ma te civilizuem kohore!

  Nji eveniment mjaft i bukur,edhe pse jemi marifetgji qe kopjome te huajt.Mue me lotune syt,kaq madheshtore ishte momenti interpretues ne nji ambient shoqerisht te kendshem.

  Ndaj nuk mbesin pa u identifikue edhe dy injorantet e ma siperm qe nuk i njeh askush por na paraqiten nepermjet komenteve tangerdhekgjinjesh si te ditun.

  Reply to this comment
 5. olimpia September 1, 20:25

  shume bukur….dashuri ne vend te urrejtjes..TIRANA edhe para 90 s ishte moderne,e cliruar nga primitivizmi tribal .NE kapercimin e viteve 70 —studentet dhe rinia ne Tirane diskutonte per kulturen ,letersine ,shkencen,dashurine,sportin….dhe shume pak per politike ..Bashkekohesit le te konfirmojne ose kundershtojne.Duket dy komentatoret e pare jane tribale ..

  Reply to this comment
 6. olimpia September 1, 20:30

  Ishte edhe nje kenge…ketu cdo nate ne do te vijme
  pse ta fshehim dashurine

  Reply to this comment
 7. Jimi September 1, 20:33

  Rendom keto skena i has edhe ne vendete ndryshme te botes! Shqiptaret njihen si kopjues te rendomte, si per te mirat edhe te keqiat e perendimit! Mbase ne bote keto inskenime duken interesante dhe te bukura, por ne Shqiperi keto jane kaq te stisura sa qe te vjen edhe per te qeshur!? Po kjo kecia ka kaq kohe qe argaliset me kete jaranin dhe vetem tani dhe vetem ne mes te mixhlisit po e merr vesh se ky jarani na e dashka per nuse dhe jo per tu argalisur!?

  Reply to this comment
 8. LILOLABJA September 2, 15:29

  Preferoj te kete me shume momente te tilla ne sheshin Skenderbej ,se sa nga ata qe e perdorin per te ngritur b…. perpjete gjate faljes ,te cilet na e kane masakruar imazhin ne menyren me te keqe te mundur .Duhet te mos perseriten me pamjet si ajo e tortes ne mes te sheshit ,apo ajo e therjes se gjese gjalle kurban para Bashkise se Tiranes qe ska lume e det qe e lane ate turp!
  Te trashgoheni e qofshi gjithmone te lumtur !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*