Si në filma, përgjon të dashurën me kamera në makinë

June 17, 2015 09:07

Si në filma, përgjon të dashurën me kamera në makinë

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 38-vjeçar, pasi përgjonte të dashurën e tij, me anë të një kamera që i kishte vendosur në makinë.

I arrestuari është Gentian Mino.

Ai dyshonte se e dashura e tij, shkonte me një tjetër mashkull.

Për këtë arsye, ai i ka marrë makinën të dashurës me justifikimin se i duhej për punë, dhe me ndihmën e Adrian Hysit, që gjithashtu u arrestua, vendosi kamerën në makinë.

Për dy javë me radhë 38-vjeçari ka kontrolluar çdo lëvizje të së dashurës së tij 27-vjeçare.

Por, kjo e fundit ka nisur të ketë dyshime dhe ka bërë denoncim në polici.

Pas zbulimit të kameras, dy autorët kanë thënë se atë e vendosën nga frika se mos dikush vidhte makinën.

June 17, 2015 09:07
Komento

7 Komente

 1. Fredi June 17, 10:31

  Epo shkonte apo jo me tjeter e dashura? Pse nuk e keni sqaruar?!

  Reply to this comment
 2. bxl June 17, 12:16

  Paska qene pak si… kurve?????

  Reply to this comment
 3. Mandi June 17, 13:34

  Kurve fare mo…kjo gjenerata e re e femrave shqiptare jane laviret/kurvat me te qelbura ne europe

  Reply to this comment
 4. skifteri June 17, 14:55

  po pastaj ç’far te keqe ka kjo?!..Kur ajo vajza e kishte vetem te dashur ,nuk ishte martuar ,pra ajo siqe kishte kete te dashur, ishte ne kerkim dhe per nje te dashur tjeter .. ?Atehere cili ti pelqente te zgjedhte njerin .

  Reply to this comment
 5. laraska June 17, 15:57

  E te thuash pastaj se nuk ka prokurori,polici e drejtesi ne Shqiperi !!! Kjo kurva ,kaq e ‘zgjuar” i ra hiles se trapi ska dit te fshehi “vepren” e para dhe tjetra cfar i dashuri ksaj qenka, kur kjo e denoncoj ne polici a thu se ka mori me dhun makinen !!! Pun kurvash……….

  Reply to this comment
 6. Astrit June 17, 18:24

  Per cfare aresye e kane futur ne burg kete njeri? Me akuzen per krimin e pafalshem te xhelozise apo te “kamera-mbajtjes pa leje”? Si futet ne burg njeriu per nje kamera, ne baze te cilit ligj?

  Reply to this comment
 7. CANI June 17, 18:53

  Ligji i ri ne shqipri kamera pa leje te burgosin ,ky frajeri e pask zbulue kurven hallall te qofte mamire ne burg se nje femer kurv .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim