Si po zhvilohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare? Rama publikon fotot

March 25, 2020 13:50

Si po zhvilohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare? Rama publikon fotot

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën e koronavirusit në Shqipëri.

Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir Meta, që kryeson Këshillin, po zhvillohet online.

Presidenti Meta nga zyra e tij, kreu i qeverisë Rama në kryeministri, lideri demokrat Basha në zyrën e tij, ministrat e Shëndetësisë, Mbrojtjes, Rendit, Drejtësisë, Financave dhe Ekonomisë si dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi.

j.l./ dita

March 25, 2020 13:50
Komento

5 Komente

 1. Gzim Kulufi March 25, 13:59

  Zakonisht mbledhjet e Sigurise Kombetare behen me dyer te mbyllura, sepse mund te merren vendime drastike per te ardhmen e vendit dhe popullit. Ky lloj komunikimi online mund te konsiderohet thjesht nje mbledhje e zakonshme e Kryetarit te Shtetit me Qeverine, ku edhe nuk mund te merren vendime te rendesishme, sepse te gjitha komunkimet online perfundojne tek telekomi turk apo vodafoni grek. Te fala halles, i thone kesaj!

  Reply to this comment
 2. Kasperl Theater March 25, 14:07

  basha pjesmarres nee Mbledhjen e Sigurise Kombetareeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kjo nuk eshte Mbledhje e nji Shteti ,

  por nji Kasperl Theater qe luhet me shqiptaret 🙁

  Reply to this comment
 3. intelektuali March 25, 14:59

  PO GERDALLA E ENVERIT, SPARTAK BRAHO SI SHEFI I SIGURISE KOMBETARE ENVERISTE I RILINDJES SOCIALISTE KU ESHTE?

  apo:

  Ka shkuar te kerkoje me canten e zeze Agron Tufen ne Zvicer per ta kthyer ne Shqypni si fajtorin kryesor te kronavirusit kinez qe i ka futur friken ne bark Edi Rames se mbase Tufa mban te fshehur edhe antidotin antikomunist per koronavirusin e rrezikshem qe eshte programuar te godase me shume gerdallat fanatike te Enverit kudo ne Bote.

  Reply to this comment
 4. Fatjon March 25, 15:22

  Po basha ca do aty???? Cpune ka opozita me sigurine kombetare.
  Qe ketu kuptohet qe meta e ka loje kot kete per tu dukur i rendesishem, dhe per me teper i ka cuar saliu bashen se s’ka besim ca ben meta 🙂
  me opozite vk nuk ka ku te veje!
  Lum rama, 100 vite kryeminister do jete me lulush like vicidol ne opozite.

  Reply to this comment
 5. Teksas March 26, 03:58

  Keshill sigurie me vrases si Lulja e hajdut si Floriti , quhet keshill pasigurie . Iziu ky popull ce ka gjetur , shtye ta shtym…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim